Міноборони купить дизпалива на півмільярда у фірми, пов’язаної з "Трейд Коммодіті"

  13 Лютого, 2018 11:29
  Арктичне дизельне паливо армії поставить заснована менш ніж рік тому компанія.

  Міністерство оборони України 9 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ "Фірма "Фідея" арктичного дизельного палива на суму 544,6 млн гривень.

  Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на систему держзакупівель ProZorro.

  Так, до травня буде поставлено 17,3 тис. тонн дизпалива ДТ-З-К5 класу 2 від ВАТ "Мозирський нафтопереробний завод" (Білорусь) або ДП-Арк-Євро5-В0 від ПАТ "Укртатнафта" по 31,48 тис. гривень за тонну.

  Раніше цієї зими Міноборони купувало арктичний дизель на 6-8% дешевше: у січні – по 29,4-29,7 тис. гривень за тонну, в грудні – по 29,1-29,5 тис. гривень за тонну.

  Заснована в березні 2017 року дніпровська фірма "Фідея" зі статутним капіталом 1 тис. гривень отримала підряди без аукціонів, бо ніхто більше не прийшов на торги. Державний тендер вона виграла вперше.

  За даними ЗМІ, що "Фідея" входить у пул скандальної компанії "Трейд Коммодіті", здійснюючи імпортне оформлення морських партій дизелю в Миколаєві.

  Як відомо, компанія "Трейд Коммодіті" фігурує у злочинній схемі з розкрадання 149 млн гривень під час закупівлі палива для Міністерства оборони України.

  Фігурантами справи про розтрату держкоштів є заступник міністра оборони Ігор Павловський та директор Департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимир Гулевич.

  Теги : Міноборони Степан Полторак держзакупівлі prozorro Трейд Коммодіті
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів