Міністри України, Росії і ЄС зустрінуться 7 вересня. На кону вільна торгівля з ЄС

  5 Серпня, 2015 18:41
  Тристоронні консультації мають дати прогрес у реалізації зони вільної торгівлі ЄС-Україна, попри "занепокоєння" Росії.

  На 7 вересня заплановані тристоронні консультації міністрів України, Росії і Європейського Союзу щодо виконання окремих положень Угоди про асоціацію в частині поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

  Про це повідомляє Генеральний директорат із питань торгівлі Європейської Комісії.

  Там нагадали, що 4-5 червня та 7-8 липня вже відбулись тристоронні технічні консультації на рівні експертів. Було обговорено три напрямки: технічний регламент, санітарні і фітосанітарні питання та питання митного співробітництва.

  "Мета консультацій – домогтись прогресу у вирішенні занепокоєнь Росії щодо реалізації зони вільної торгівлі ЄС-Україна, яка почне діяти з 1 січня 2016 року" – йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, так як спільна доповідь експертів все ще містить різні позиції, тристоронні консультації будуть продовжені на рівні міністрів у Брюсселі, які заплановані на 7 вересня 2015 року.

  Нагадаємо, у ЄС повідомляли, що не відкладатимуть ще на рік вільну торгівлю з Україною, як того хотілося б Росії. Євросоюз наполягає на набутті чинності угоди про вільну торгівлю з Україною з 1 січня 2016 року.

  Теги : Росія зона вільної торгівлі ЄС Україна Угода про асоціацію з ЄС
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів