Міністр молоді та спорту ввів санкції проти російських компаній

  26 Вересня, 2015 15:33
  Заборонено використовувати російські антивіруси Dr. Web і лабораторії Kaspersky, здійснювати закупівлю товарів, робіт та послуг у санкційних російських компаній.
  Фото з відкритих джерел

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов своїм наказом заборонив співпрацювати з російськими агентами ринку.

  Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  Як пояснив урядовець, документ він підписав на виконання Указу Президента України, рішень РНБО та доручень прем`єр-міністра.

  Зокрема, заборонено використовувати російські антивіруси Dr. Web та лабораторії Kaspersky, здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг у російських компаній, що потрапили до санкційного списку України, здійснювати розрахунково-касове обслуговування в юридичних осіб, які підпадають під санкції.

  "Окупанти та їх посіпаки мають нести повну і максимально жорстку відповідальність за свої дії! І це тільки початок", - пише Жданов.

  Нагадаємо, 16 вересня президент України Петро Порошенко підписав указ, яким затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

  Санкції вводяться терміном на один рік. Обмежувальні заходи стосуються понад 400 фізичних і понад 90 юридичних осіб РФ та інших країн, які причетні до анексії Криму та агресії на Донбасі.

  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів