Міністр фінансів за скасування податкових пільг для аграріїв

  16 Квiтня, 2016 11:13
  Новообраний міністр фінансів Олександр Данилюк вважає, що потрібно відмінити податкові пільги для виробників сільськогосподарської продукції

  В інтерв'ю газеті "Дзеркало Тижня" Олександр Данилюк заявив, що він категорично проти будь-яких податкових пільг. " По-перше, пільгами завжди зловживають. Цей інструментарій - неефективний і неправильний", - каже новий міністр фінансів.

  Натомість  профільний міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий вважає реальним досягнення компромісу з МВФ з оподаткування сільськогосподарських виробників.

  24 грудня 2015 року Верховна Рада встановила перехідний (до 1 січня 2017 року) спеціальний режим сплати податку на додану вартість при реалізації великої рогатої худоби і молока з пропорцією 20% - у державний бюджет, 80% - на спеціальний рахунок виробника для подальшого використання.

  Рада також повернула автоматичне відшкодування ПДВ експортерам зерна. При реалізації зернових і технічних культур 85% ПДВ буде сплачуватися в бюджет, і тільки 15% - на спецрахунки.

  При реалізації іншої сільськогосподарської продукції в межах діяльності, на яку поширюється дія спецрежиму ПДВ, сплачується в бюджет і на спецрахунок 50% на 50%.

  Теги : Мінфін МВФ податки Олександр Данилюк Тарас Кутовий
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів