Мінагрополітики назвало товари, які потрапляють під ембарго РФ

  22 Грудня, 2015 20:34
  Міністр не вважає закриття ринку РФ катастрофою для агросектору України.
  Фото з відкритих джерел

  Під російське ембарго потрапляють 46% в експорті сільгосппродукції до РФ, або всього 1% із загалього експорту. Тому більше від ембарго постраждають споживачі української продукції в Росії.

  Про це у Facebook написав міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко. За його словами, російське торгове ембарго поширюється на м'ясо та м'ясопродукти, рибу, молочні продукти, овочі, фрукти та горіхи, вироби з борошна.

  "Ці групи товарів займають 46% (або $116 млн) в нашому експорті сільгосппродукції в РФ. В загальному ж експорті аграрної продукції, який за 10 місяців склав $11,6 млрд, частка "заборонених для РФ сільгосппродуктів" складає всього 1%", - написав міністр.

  Він зазначив, що в січні-жовтні цього року обсяг експорту української сільськогосподарської продукції в РФ скоротився на 73% - до $253,8 млн.

  За його словами, повністю припинились експортні поставки до Росії згущеного молока, масла тваринного, яєць птиці, готових або консервованих продуктів з риби і ракоподібних, зернових злаків, насіння олійних культур, кондитерських виробів з цукру.

  Павленко зазначив, що для інших груп товарів, які будуть експортуватися з України в РФ, будуть діяти мита, узгоджені РФ у рамках СОТ.

  Нагадаємо, з 1 січня 2016 року Росія забороняє ввезення з України сільськогосподарської продукції, сировини та продовольства.

  Теги : Мінагрополітики продуктове ембарго
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів