Меткомбінату групи "Метінвест" зупинено повернення ПДВ

  15 Травня, 2015 17:13
  Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча було відключено від системи автоматичного відшкодування ПДВ.
  Рінат Ахметов
  Рінат Ахметов

  Про відключення підприємства, яке сталося сьогодні, 15 травня, повідомляє на своїй сторінці у Facebook генеральний директор ММК Юрій Зінченко.

  "Це стало для нас повною несподіванкою. Хоча запущена в останні місяці система мала свої недоліки, у цілому її впровадження ми, металурги, оцінювали позитивно. Адже як законослухняний платник податків, комбінат імені Ілліча має повне право на ПДВ-автомат: ми завжди в повному обсязі проводимо всі необхідні виплати і відповідаємо всім встановленим податківцями критеріям." – повідомляє він.

  За словами директора меткомбінату, станом на сьогодні заборгованість держави перед підприємством з ПДВ становить 1,15 млрд гривень.

  На його переконання, неповернення ПДВ потягне за собою скорочення оборотних коштів, що у свою чергу може призвести до зменшення обсягів виробництва та інших негативних процесів.

  Керівник підприємства не виключає також повної зупинки підприємства.

  "З огляду на цей факт я планую звернутися до новопризначеного голови Державної фіскальної служби України, в галузеві організації та міжнародні структури, які підтримують реформи в Україні", - заявляє Зінченко.

  Теги : метінвест ПДВ ММК ім. Ілліча
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів