Mercedes для Коболєва запропонували бізнесмени, пов'язані з "Укргазвидобуванням"

  3 Серпня, 2016 15:24
  Власники автомобіля виявились з багатою історією.

  На електронних торгах ProZorro в "Нафтогазі" на постачання броньованого автомобіля Mercedes Benz S600 Guard, найдешевшу пропозицію зробило ТОВ "АТ Імпорт" – 4,5 млн грн, повідомляють "Наші гроші".

  Крім "АТ Імпорт" у торгах брали участь ТОВ "Бротрейд", які запропонували 4,73 млн грн, і німецька GmbH & Co. KG "Autohaus Lorinser" – 4,732 млн грн.

  Зазначається, що тільки німецька "Autohaus Lorinser" виконала вимогу замовника щодо надання у складі конкурсної пропозиції детальної інформації щодо автомобіля включно з його фотографіями. Інші два учасники дали лише дані щодо року виготовлення (2011) та бронювання (2011) і вказали країну відвантаження.

  В ході торгів ця ціна на автомобіль була знижена, оскільки "Autohaus Lorinser" відразу зробила стартову заявку на 400 тис гривень, яка була нижче стартової ціни, а українські фірми зробили заявки ще дешевшими. Після цього "Нафтогаз" скасував торги, щоб всі змогли побачити, хто взяв участь. Також у "Нафтогазі" заявили, що можуть отримати цей автомобіль безкоштовно.

  Зазначимо, що засновниками ТОВ "АТ Імпорт" є Олексій Прохоренко і Дмитро Журавель.

  Прохоренко є співзасновником громадської організації "Український легіон", яку очолював колишній заступник голови правління "Укргазвидобування" Олексій Тамразов. Цей же Тамразов є відомим автогонщиком та меценатом, який допомагає українським військовим автомобільною технікою.

  Журавель раніше входив до складу засновників ТОВ "Хас" і ТОВ "Фаворит систем". Ці фірми мали договори спільної діяльності з "Укргазвидобуванням" з видобутку газу. Фірма "Хас" наразі проходить по справі біглого нардепа Олександра Онищенка. Нині її власниками є структури, пов’язані з самим Онищенком, Олександром Кацубою і банком Давида Жванії.

  Відомо, що директором і колишнім співзасновником "АТ імпорту" є Бонк Віталій Георгійович, ПІБ якого співпадає з ініціалами керівника Департаменту фінансів, розрахунків та роботи з боргами "Укргазвидобування" станом на 2012 рік.

  Теги : Нафтогаз Андрій Коболєв Укргазвидобування Mercedes
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів