ЛАЗ продали росіянам за підробленим рішенням суду

  19 Лютого, 2016 11:26
  Реєстраційний номер рішення було присвоєно справі, яку розглядав Джанкойський міжрайонний суд Криму ще в лютому 2014 року.

  Виявлено факт продажу майна колишнього "Львівського автобусного заводу" (ЛАЗ) двом юридичним особам, які мають прямі родинні стосунки з відомим інвестором Російської Федерації.

  Про це повідомив представник Львівської прокуратури Тарас Іваник.

  Як виявилось, угоду про продаж уклав приватний нотаріус із Києва в січні цього року.

  Передувало цьому підроблене рішення Господарського суду Києва, яким було знято всі накладені арешти на майно заводу в рамках кримінальних проваджень.

  Реєстраційний номер рішення було присвоєно справі, яку розглядав Джанкойський міжрайонний суд Криму ще в лютому 2014 року.

  Одразу після цього держреєстратор зняв усі заборони на арешти на відчуження майна колишнього заводу. В січні приватний нотаріус з Києва уклав договір купівлі-продажу майна колишнього заводу, новими власниками якого стали дві юридичні особи, зареєстровані в Києві за однією адресою.

  Ці два власника тривалий час не проводили активної господарської діяльності й не звітували до органів фіскальної служби. Однак це не завадило їм в один день стати власниками ЛАЗу.

  Прокуратура внесла відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових рішень. За клопотанням слідчого ухвалою суду сьогодні було накладено арешт на майно, що незаконно вибуло із власності заводу.

  Нагадаємо, у 2012 році виробництво на підприємстві остаточно припинилось. Зараз все обладнання з цехів вивезене, завод перебуває у напівзруйнованому стані.

  Теги : львівські новини лаз
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів