Кубів закликав канадських бізнесменів інвестувати в Україну

  24 Червня, 2016 18:48
  Іноземні інвестори сумніваються у верховенстві права в нашій державі.

  Під час Першого  канадсько-українського бізнес-форуму, який відбувся в Торонто 20 червня, перший віце-прем'єр України Степан Кубів закликав канадських бізнесменів робити інвестиції в Україну та оживляти торгівлю.

  Про це він повідомив під час брифінгу щодо результатів бізнес-форуму, передає кореспондент UA1.   

  "Ми говоримо про відкриття нових ринків, про здорову конкуренцію і збалансовану цінову політику, яка буде відігравати велику роль. Це дозволить залучити інвестиції та кошти і провести модернізацію галузевого обладнання. Наші товари можуть влаштовуватися і конкурувати на канадському ринку", – наголосив віце-прем'єр.

  У ході брифінгу було поставлено запитання, як іноземним інвесторам вберегти свій бізнес від рейдерства, та чи в змозі уряд України захистити тих бізнесменів, які вже здійснили інвестиції в українську економіку. На це Кубів заявив, що буде створено спеціальну групу радників, яка супроводжуватиме інвестиції та вирішуватиме правові проблеми у разі їх виникнення.

  "Це означає, що є проблема, наприклад, фабрики X чи підприємства, – їм буде надана правова допомога, тому що ми як влада не можемо втручатись в приватний бізнес, приватні інвестиції", – зазначив віце-прем'єр.

  У свою чергу, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів зазначила, що Україна відкрита для бізнесу, але однією із ключових проблем, які відштовхують іноземних інвесторів, є незаконні дії правоохоронних органів.

  Ковалів підкреслила, що найбільше скарг надходить щодо незаконно відкритих кримінальних справ, ініційованих прокуратурою або поліцією з метою отримання власної вигоди.

  Вона додала, що значною проблемою, вирішення якої вимагають сьогодні інвестори є захист суверенного права на території нашої країни.

  Нагадаємо, в рамках Першого канадсько-українського бізнес-форуму Степан Кубів зустрівся з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.
  Теги : Канада інвестиції Степан Кубів прес-конференція зовнішня торгівля Юлія Ковалів
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів