Кредитори відмовили Києву в реструктуризації 550 млн дол. боргу

  5 Листопада, 2015 21:04
  Упродовж тривалих переговорів Київ і кредитори не досягли згоди щодо умов проведення реструктуризації боргу.

  Спеціальний комітет кредиторів не підтримав погоджені Міністерством фінансів та КМДА умови реструктуризації єврооблігацій Києва на 550 млн доларів.

  Про це сказано в повідомленні Міністерства фінансів України.

  Зазначається, що 5 листопада Київська міська рада схвалила попередні умови обміну непогашених облігацій участі у позиках на загальну суму 550 млн дол. з терміном погашення у 2015 та 2016 роках на нові ОЗДП (після списання 25% основної суми) на суму 412,5 млн дол. з погашенням у 2019 та 2020 роках.

  Міністерство фінансів України також погодило попередні основні умови обміну облігацій і висловило підтримку Київраді в процесі його здійснення.

  Відповідно до ухваленого рішення, нараховані за облігаціями відсотки будуть капіталізовані й додані до основної суми нових облігацій, відсоткова ставка за якими становитиме 7,75% річних.

  Держателям облігацій, що візьмуть участь в обміні, продовжать державні деривативи України на умовну суму в розмірі списання 25% суми за облігаціями.

  Однак у ході тривалих переговорів представники міста Києва та спеціального комітету кредиторів не досягли згоди щодо умов проведення операції з реструктуризації боргу.

  Теги : Мінфін реструктуризація кредитори єврооблігації
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів