Кредитори Дельта Банку намагались вивести активи фінустанови – ФГВФО

  16 Березня, 2016 09:59
  Авант Банк, група Фокстрот, Ощадбанк, Державна іпотечна установа, не маючи можливості повернути свої фінанси з проблемної фінустанови, переоформляли на себе ліквідні активи.

  Фонд гарантування вкладів фізосіб звинувачує кредиторів Дельта Банку (Авант Банк, групу Фокстрот, Ощадбанк, Державну іпотечну установу) в спробі виведення активів зі збанкрутілого Дельта Банку.

  Про це йдеться в матеріалах фонду, підготовлених для зустрічі зі ЗМІ.

  Зазначається, що кредитори, не маючи можливості повернути свої фінанси з проблемної фінустанови, переоформляли на себе ліквідні активи.

  Договори, які дають право вимагати заставу, укладались в час фактичної неплатоспроможності банку. Більш ранні договори не фіксувалися в обліку фінустанови, що є порушенням і говорить про свідоме спотворення дат укладення договорів.

  Так, ДІУ – уклав договір з операції щодо забезпечення вимог на 3,8 млрд грн, група Фокстрот – на 3 млрд грн, Ощадбанк – на 2 млрд грн, Авант Банк – на 500 млн грн.

  Раніше у Фонді гарантування вкладів фізосіб під час ліквідації Дельта Банку було виявлено 75 укладених банком неправомірних угод на понад 22 млрд гривень.

  Теги : Фокстрот Ощадбанк Дельта Банк кредитори активи фінансові махінації
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів