Коломойський зірвав засідання наглядової ради Укрнафти - Нафтогаз

  23 Червня, 2016 11:46
  Відстрочка засідання наглядової ради залишає невизначеною подальшу долю "Укрнафти".
  Ігор Коломойський
  Ігор Коломойський

  У НАК "Нафтогаз" невдоволені зривом засідання наглядової ради ПАТ "Укрнафта", у якому не взяв участь жоден представник міноритарних акціонерів.

  Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

  У компанії наголошують, що зрив засідання наглядової ради унеможливлює проведення загальних зборів акціонерів, які заплановані на 7 липня.

  Також залишилися неприйнятими основні умови для проведення незалежного експертного аналізу щодо дебіторського та кредиторського боргу, що виник у 2015 році в результаті рішень попереднього менеджменту "Укрнафти".

  На засіданні наглядової ради планувалося прийняти запропонований менеджментом план досудової санації "Укрнафти" з урахуванням зауважень "Нафтогазу".

  Зокрема НАК наполягав на включенні в план санації припинення дій, спрямованих на стягнення в натуральній формі 10,62 млрд куб. м газу, який був спожитий населенням протягом 2006-2012 років, передбачивши розрахунки за такий газ у грошовій формі, а також на погашення частини дебіторського боргу.

  У "Нафтогазі" наголошують, що їхні пропозиції умов санації, покликані зберегти найбільшу нафтовидобувну компанію країни і зняти юридичні суперечності, що за останнє десятиліття унеможливлює розвиток підприємства.

  Відстрочка засідання наглядової ради і, відповідно, загальних зборів акціонерів залишає невизначеною подальшу долю "Укрнафти" і погашення боргу перед держбюджетом.

  Як зазначається, заплановане на 22 червня засідання наглядової ради ПАТ "Укрнафта" не відбулося через відсутність кворуму.

  Нагадаємо, "Нафтогазу" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній "Приват" Ігоря Коломойського - близько 42% акцій.

  Теги : Коломойський Нафтогаз укрнафта
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів