Коломойський вимагає стягнути з "Укртранснафти" понад 255 млн гривень

  25 Вересня, 2015 11:46
  "Укртатнафта" готується до суду з "Укртранснафтою".

  ПАТ "Укртатнафта" вимагає, щоб Господарський суд Києва стягнув з ВАТ "Укртранснафти" невизнаний нею борг за договорами на оренду резервуарів для зберігання технологічної нафти в розмірі 255,752 млн гривень.

  Про це повідомили "Українські новини" з посиланням на генерального директора "Укртранснафти" Романа Сидорака.

  "Укртатнафта" виявилась не єдиною компанією, яка подала до суду, оскільки аналогічні вимоги до суду направили компанії НПК "Галичина" і "Нафтохімік Прикарпаття".

  Сидорак заявив, що через ці позови компанія була вимушена подати зустрічні позови, в яких вимагає скасувати договори із зазначеними підприємствами.

  Причиною для скасування договору в "Укртранснафті" називають те, що всі 3 договори з вищевказаними компаніями були укладені на надання послуг оренди резервуарів, але по своїй суті є договорами на зберігання, тому що вартість щомісячної оплати у них залежить від обсягу нафти, яка зберігається в орендованих резервуарах.

  Гендиректор державної компанії зазначив, що договори оренди були укладені, щоб обійти необхідні при укладанні договорів процедури, серед яких оголошення тендеру та узгодження спостережної ради компанії, що складається з представників НАК "Нафтогаз України".

  Зазначимо, що зберігання нафти на трьох приватних НПЗ обходиться "Укртранснафті" в 75 млн гривень.

  Наразі у резервуарних парках "Укртранснафти" зберігається 232,6 тис. тонн нафти, ПрАТ "Укртатнафта" - 239,9 тис. тонн, ПрАТ "Нафтохімік Прикарпаття" - 101,9 тис. тонн, НПК "Галичина" - 46,7 тис. тонн.

  Теги : Коломойський укртранснафта сидорак укртатнафта НПК "Галичина" Нафтохімік Прикарпаття
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів