Коломойський приплачував мільйони іноземним керівникам "Укрнафти"

  14 Вересня, 2015 13:43
  Менеджери підприємства залежали від олігарха, який добре їх фінансував.
  Ігор Коломойський
  Фото з відкритих джерел
  Ігор Коломойський

  Керівництво "Укрнафти", окрім зарплат, отримувало додатковий мільйонний дохід. Менеджерам приплачували бізнесмени Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов, які є співвласниками підприємства.

  Про це написав депутат Сергій Лещенко у блозі інтернет-видання "Українська правда".

  За його словами, менеджери "Укрнафти", таким чином, вже не діяли в інтересах усіх власників, адже залежали від Коломойського. Як результат - мільярдні втрати держави.

  Депутат наголошує, що з 2011 року головним менеджером "Укрнафти" був бельгієць Пітер Ванхеке. Призначення іноземця на цю посаду мало б допомогти уникнути різних махінацій в інтересах лише одних міноритаріїв. Однак, виявилось, що бельгієць фактично передав в руки Коломойського правління компанією.

  Лещенко також має документи, які засвідчують, що Ванхеке щороку отримував 3 млн дол з додатковою компенсацією в 2,2 млн дол.

  Нагадаємо, 22 липня акціонери припинили повноваження голови підприємства Пітера Ванхеке і призначили замість нього британця Марка Роллінза.

  А до того з'явилась інформація, що мінорітарний акціонер "Укрнафти" Ігор Коломойський запропонував призначити саме Роллінза головою правління компанії.

  Теги : Коломойський корупція звільнення сергій лещенко укрнафта ванхеке
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів