Коломойський подав до суду 90 позовів щодо "ПриватБанку"

  14 Липня, 2017 11:02
  Судові позови пов'язані з націоналізацією фінустанови.

  Екс-власник "ПриватБанку" Ігор Коломойський і пов'язані з ним фірми та особи подали в суд 90 позовів через націоналізацію фінустанови, повідомляє "Укрінформ".

  Зокрема, 4 позови Коломойського стосуються процедури виведення "ПриватБанку" з ринку, 2 позови щодо постанови Кабміну про входження держави в капітал фінустанови і 1 позов стосується поруки за кредитами рефінансу.

  Також до судів подано 42 справи, де позивачі намагаються оскаржити те, що вони пов'язані з власниками "ПриватБанку". Серед них, зокрема, є позови від сім'ї Суркісів, футбольного клубу "Динамо Київ", який очолює глава сім'ї, і власної фінустанови "Акцент Банк".

  Ще 19 справ стосуються скасування процедури ball-in, коли депозити великих вкладників ставали капіталом банку при націоналізації.

  Окрім того, за 17 справами офшори і фізичні особи, визнані пов'язаними з "ПриватБанком", оскаржать припинення нарахування відсотків за депозитами.

  Водночас у Національному банку заявляли, що позови, за якими оскаржується націоналізація, не можуть мати наслідком повернення банку екс-власникам.

  Нагадаємо, раніше зам голови НБУ Катерина Рожкова розповіла, що "ПриватБанк" до націоналізації був фінансовою пірамідою, оскільки не мав фінансових ресурсів, щоб розрахуватися з усіма вкладниками банку.

  Теги : Коломойський Приватбанк націоналізація судові позови
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів