Коломойський офіційно втратив вплив на "Укртранснафту"

  14 Травня, 2015 12:03
  Представники "Привату" не пускають інспекцію на Кременчуцький нафтопереробний завод.

  Загальні збори акціонерів "Укрнтранснафти" офіційно затвердили склад дирекції компанії. Рішення вже підписав міністр енергетики України Володимир Демчишин, повідомляє Hromadske.TV.

  Особою, яка тимчасово здійснюватиме обов’язки генерального директора компанії, призначено Романа Сидорака.

  Таким чином, зі зміною керівництва, очільники компанії мають право достроково звільнити представників групи "Приват", оскільки в контрактах є пункт про зміну органу управління та Уставу. До цього представники Ігоря Коломойського були формально відсторонені, однак їх могли повернути.

  Як повідомив виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник, представники "Привату" вже три години не допускають інспекцію на Кременчуцький НПЗ.

  "На два західноукраїнські заводи комісію допустили, на Кременчуцький НПЗ у доступі відмовлено. Перевірка проводиться сюрвейською організацію СЖС Україна у присутності представників СБУ, Нафтогазу, Міненерго, PricewaterhouseCoopers. Інспекція включає підтвердження якості та кількості нафти із замірами та відбіром проб. Представники «Привату» вимагають, щоб відібрані проби не вивозили з підприємства, а робити це (перевірку) у заводській лабораторії, що є неприйнятним", – наголосив Пасішник.

  Теги : Коломойський укртранснафта група приват
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів