Колесніков у "ДНР" перейменував фабрику солодощів "Конті" на "Тор"

  20 Листопада, 2015 13:50
  Ймовірно, що фірму таємно переназвали, щоб не було проблем з СБУ - ЗМІ.
  Фото: відкриті джерела

  У Донецьку відому кондитерську фабрику "Конті" без розголосу перейменували на "Тор", господарем якої є колишній депутат та "регіонал" Борис Колесников.

  Про це стало відомо з упаковок ласощів, які надійшли на прилавки Донецька, повідомляють ЗМІ.

  На обгортках цукерок вказаний виробник: "ДП "Тор". Адреса виробника: "ДНР", м.Донецьк, вул. Бучми, буд. 107А. Адреса виробничих потужностей: "ДНР", м.Донецьк, вул. Кірова, буд. 54А.

  За даними ЗМІ, адреса - вул. Кірова, 54А до цього значилась адресою фабрики "Конті". Судячи по карті, друга вказана адреса, (вул. Бучми, 107А) є звичайним житловим будинком.

  При цьому медіа з'ясували, що фірма "Тор" в інтернеті набирає собі працівників. В описі сказано, що зараз формують управлінський склад, оскільки саме підприємство перебуває на стадії становлення.

  Раніше ЗМІ повідомляли, що наприкінці літа Закрите акціонерне товариство "Конті-Рус" потрапило під спецсанкцію. Мінекономіки за поданням СБУ призупинила тимчасово імпорт ласощів цієї фірми. Продукція вищезазначеної фірми ввозиться з Росії на адресу АТ "Конті", що зареєстроване в м. Костянтинівка на Донеччині.

  Як відомо, група "Конті" виникла в 1997 році. До неї входять ПО "Конті" (3 кондитерські фабрики на Донеччині), та ЗАТ "Конті-Рус" (РФ).

  Головний бенефіціар групи - депутат від "Опоблоку" Борис Колесніков. До речі, цього літа з'явилися чутки, що він планує продати цей бізнес російським підприємцям.

  Теги : ДНР Донецьк борис колесников фабрика "Конті"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів