Колектив "Київгазу" просить допомоги у керівництва держави

  18 Лютого, 2016 13:42
  Працівники вважають, що метою розпалювання корпоративного конфлікту є рейдерське поглинання підприємства.
  Офіс Київгазу
  Фото: відкриті джерела
  Офіс Київгазу

  Колектив ПАТ "Київгаз" вирішив звернутися до президента Петра Порошенка та очільника Київської міськдержадміністрації Віталія Кличка через постійну "чорну" інформаційну кампанію проти підприємства.

  З цього приводу були проведені загальні збори працівників "Київгазу", повідомляє прес-відділ компанії.

  Зазначається, що протягом останніх місяців підприємство отримало не одну сотню заяв працівників "Київгазу" щодо постійних провокаційних публікацій у засобах масової інформації, а також погроз від різних публічних осіб, які звинувачують підприємство в порушенні законодавства.

  Колектив вважає, що метою розпалювання конфлікту є рейдерське поглинання підприємства.

  У прес-службі додали, що під час заходу було обговорено ризики через можливі цілеспрямовані кроки з боку недоброзичливців: вчинення диверсій, надзвичайних ситуацій чи навіть терактів на газових мережах столиці.

  Таим чином, колектив підприємства просить керівництво держави проконтролювати ситуацію щодо розпалювання штучного корпоративного конфлікту та реагувати на будь-які провокації навколо "Київгазу".

  Нагадаємо, нещодавно журналістка видання "Новое время" Христина Бердинських поскаржилась, що невідомі люди надсилають їй погрози після публікації статті про бізнес нардепа з фракції "Опоблок" Юрія Бойка, зять якого очолює "Київгаз".

  Теги : рейдерське захоплення Київгаз
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів