Кличко: підвищення ціни на проїзд є економічно обґрунтованим рішенням

  17 Травня, 2018 14:50
  Мер підкреслив, що майбутнє підвищення тарифів на проїзд непопулярне, але необхідне рішення.

  Рішення щодо підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті економічно обґрунтоване.

  Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на початку засідання Київради, передає прес-служба КМДА.

  Мер зауважив, що майбутнє підвищення тарифів на проїзд у міському громадському транспорті непопулярне, але необхідне рішення.

  "Ми не можемо допустити кризи у транспортній сфері! Ми змушені підняти ціну на проїзд. Адже транспорт у Києві має належно працювати, бути безпечним та комфортним, вчасно ремонтуватися та оновлюватися", – сказав Кличко.

  Київський міський голова наголосив, що сьогодні собівартість проїзду в столичному громадському транспорті набагато вища, ніж вартість квитка.

  "Здорожчали енергоресурси, матеріали, у нас не вистачає водіїв через низьку зарплату. Тому, підвищення ціни на проїзд – економічно обґрунтоване. І всі розрахунки будуть оприлюднені, з ними можна буде ознайомитися", – підкреслив Кличко.

  Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація (КМДА) вирішила з 15 липня підвищити тарифи на проїзд у наземному й підземному комунальному транспорті Києва до 8 гривень. Тариф буде підвищено до 8 гривень за разову поїздку зі збереженням пільг при купівлі багаторазових проїзних квитків.

  Теги : Віталій Кличко КМДА ціни проїзд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів