Кірхнер: німецьких інвесторів цікавлять чотири сектори української економіки

  23 Жовтня, 2015 09:31
  Німецькі інвестори зацікавлені лише в деяких секторах економіки Україні.

  Німецький бізнес зацікавлений в тому, щоб інвестувати свої кошти в українську легку промисловість, аграрну та харчову промисловість та IT-сферу. Про це в інтерв’ю ТСН повідомив експерт Німецької групи радників при Кабінеті Міністрів України Роберт Кірхнер.

  "Інвесторів особливо цікавить легка промисловість, аграрна та харчова промисловість. До IT абсолютно точно багато інвесторів виявляють інтерес", – сказав Кірхнер.

  Експерт заявив, що для зацікавлення інвесторів Україні потрібно провести швидкі реформи в податковій сфері та на митниці, але і на цей момент німці зацікавлені умовами для інвестицій.

  Кірхнер зазначив, що позитивним моментом для фінансових вливань в Україну є те, що вона має ринковий доступ до ЄС, а з наступного року, коли запрацює зона вільної торгівлі, співпраця збільшиться.

  Щодо політичного ризику через конфлікт на Сході України, за словами експерта, його можна знизити реалізувавши певні інструменти. Одним з таких інструментів Кірхнер називає запропоновані німецьким урядом інвестиційні гарантії, які допоможуть підприємцям застрахуватися від ризиків.

  Теги : інвестиції німеччина Роберт Кірхнер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів