Кількість банків в Україні скоротиться до 100 у 2016 році

    22 Вересня, 2015 15:34
    Нацбанк уже веде роботу в цьому напрямі.
    Фото з відкритих джерел

    Світовий банк у рамках заходів української влади щодо підвищення стійкості та ефективності банківської системи країни очікує консолідації банківського сектору в Україні та зниження кількості банків до 100 у 2016 році.

    Про це йдеться в матеріалах Світового банку про другу програмну позику на розвиток фінансового сектору України, опублікованих на його сайті.

    Згідно з документом, Національний банк України вже веде роботу в цьому напрямі, розробивши додаткові критерії для своєчасного виявлення проблемних банків і продовжуючи практику розкриття кінцевих власників банків. Для реалізації нової програми регулятору доведеться проаналізувати кредитування банками пов`язаних осіб та підвищити вимоги до банків у цьому напрямі.

    Нагадаємо, у рамках процесу очищення банківської системи НБУ за 2014 і неповний 2015 рік визнав неплатоспроможними 59 банків, у тому числі три банки – "Фінанси та Кредит", "Інтеграл-Банк" і "Національні інвестиції" – були передані в управління Фонду гарантування минулого тижня.

    За даними НБУ, на 1 серпня ліцензію на здійснення банківської діяльності в Україні мали 137 банків, у тому числі 126 працюючих банків, без урахування неплатоспроможних і 1 санаційного банку.

    Теги: банк "Фінанси та кредит"
    ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
    Коментарі
    1000 символів лишилося
    ТОП МАТЕРІАЛІВ


      Архів