Київрада заморозила підвищення тарифів з 1 липня

  7 Липня, 2016 17:15
  Подорожчання вартості житлово-комунальних послуг для киян відклали до жовтня.

  Депутатами Київської міської ради було підтримано мораторій на введення в дію з 1 липня 2016 року підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в Києві, який було подано депутатом Київради Олександром Омельченком.

  Про це повідомляється на сайті Київради.

  Згідно з ухваленим рішенням, підвищені тарифи на житлово-комунальні послуги для населення заборонено вводити в дію до 1 жовтня 2016 року.

  Водночас, накладено заборону на нарахування за розрахунками з 1 липня та стягнення з населення столиці пені за несвоєчасне внесення плати за ЖКП.

  “Ми приймаємо це рішення, аби не допустити стрімке падіння рівня життя населення України. Збільшення розміру цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, електрику та газ без одночасного вирішення питань забезпечення повної зайнятості населення та перегляду рівня мінімальної заробітної плати й інших соцстандартів, призведе до непомірного фінансового перенавантаження на кожного киянина. Також сприятиме утворенню значної заборгованості перед організаціями, що надають ЖКП”, – наголосив Омельченко.

  Рішення було підтримано 75 депутатами Київської міської ради.

  Теги : тарифи комунальні послуги Київрада мораторій Омельченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів