"Київхліб" оскаржив рішення суду на користь Roshen щодо червоної стрічки на торті

  13 Вересня, 2018 09:59
  "Київхліб" просить суд призначити повторну комісійну експертизу об'єктів інтелектуальної власності.

  Компанія "Київхліб" звернувся до апеляційного суду Києва зі скаргою на рішення Господарського суду Києва, згідно з яким "Київхлібу" заборонено використовувати червону стрічку при оформленні упаковки тортів.

  У рішенні Київської апеляційного суду йдеться про те, що "Київхліб" просить призначити повторну комісійну експертизу об'єктів інтелектуальної власності, передає liga.net.

  Крім того, не погоджуючись з вказаними судовими рішенням, "Київхліб" звернулося до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 06.08.2018 та прийняти нове рішення, яким відмовити в задоволенні позову в повному обсязі. Наразі суд відкрив апеляційне провадження.

  У серпні Госпсуд Києва повністю задовольнив позов кондитерської корпорації Roshen у справі № 910/21643/17, визнавши недійсним свідоцтво на знак для товарів і послуг № 228350 від 26.06.2017, яким є червона стрічка.

  Нагадаємо, Антимонопольний комітет України оштрафував "Київський булочно-кондитерський комбінат" за оформлення упаковки, схожої на упаковками кондитерської корпорації Roshen.

  Теги : Roshen київхліб
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів