Керівникам держпідприємств підвищать зарплату – Абромавічус

  12 Червня, 2015 10:47
  Крім того, всі великі держкомпанії будуть зобов’язані проходити незалежний аудит.
  Фото: прес-служба Кабміну

  Всі держкомпанії будуть зобов'язані проходити міжнародний аудит. Про це журналістам розповів міністр економіки Айварас Абромавічус, передає кореспондент UA1.

  "Головний біль з призначенням генеральних директорів - це зарплата. Все-таки середня заробітня плата - від 10 тисяч гривень. І за такі гроші очікувати, що буде серйозніша боротьба ефективних менеджерів зі зловживаннями… - звичайно, цього не буде. Тому в найближчий тиждень внесемо зміни про оплату праці керівникам державних компаній, де буде бонусна складова, яка залежатиме від результатів діяльності конкретного керівника", - розповів міністр.

  Він зазначив, що держкомпанії проходитимуть міжнародні перевірки.

  "Щоб розуміти, скільки компанія реально заробляє чи втрачає, ми зобов'язали найкрупніші держкомпанії проходити незалежний аудит, аудиторських фірм, яким довіряє весь світ. До цього багатомільярдні компанії аудитувались в так званій компанії "роги і копита". За 60 тисяч гривень проводились аудити великих компаній. Звичайно, так не робиться. У нас багато міністрів з досвідом інвестування протягом багатьох років. Ні я, ні Наталія Яресько, ні Пивоварський ніколи не інвестували ні в одну компанію, яка не проходила міжнародний аудит. У нас, на жаль, більшість компаній ніколи його не проходили. Зараз ми їх всіх зобов'яжемо", - розповів він.

  Теги : Абромавічус зарплата аудит держпідприємства
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів