Керівництво НБУ приховує справжні причини краху банку "Хрещатик" – нардеп

  12 Квiтня, 2016 18:02
  Потрібно створювати відповідну депутатську комісію, вважають деякі народні обранці.

  Керівництво Національного банку намагається уникнути відповідальності за знищення банку "Хрещатик".

  Про це на брифінгу у Верховній Раді повідомив народний депутат Михайло Головко.

  Головко таким чином прокоментував заяву в.о. заступника голови НБУ Катерини Рожкової, в якому вона пояснює причини банкрутства "Хрещатика" невдалою політикою самого банку протягом багатьох років.

  "Вірити керівництву НБУ не годиться. Минулого року після проведення стрес-тестів вони заявили, що загроз великим банкам вже немає, можуть бути питання тільки до банків 3-4 груп. А такі банки як "Хрещатик" входять у двадцятку найбільших банків України", – заявив Головко.

  Він вважає, що керівництво Нацбанку замість приховування справжніх причин банкрутства банку, має розповісти про тиск, який чинився на клієнтів та акціонерів "Хрещатика" з тим, щоб вони переходили в інші банки.

  "Необхідно створювати депутатську комісію, яка детально вивчить дії НБУ, що призвели до знищення банку", – резюмував Головко.

  Інший учасник брифінгу – народний депутат Олег Осуховський – зазначив, що НБУ відмовився допомагати "Хрещатику", направивши свої зусилля на російські банки, а також "наближені" до глави НБУ Валерії Гонтаревої фінустанови.

  Теги : нбу Олег Осуховський катерина рожкова банк хрещатик михайло головко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів