Кабмін ініціював антимонопольне розслідування щодо Газпрому

  22 Квiтня, 2015 18:43
  Яценюк пообіцяв звернутися до Європейського Союзу для спільного розслідування проти російського газового монополіста.

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк просить Антимонопольний комітет України почати розслідування проти російського газового монополіста ВАТ "Газпром", дії якого, на думку глави уряду, завдають збитків українській економіці.

  Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

  Зазначається, що глава уряду переглянув матеріали щодо цього питання, подані Міністерством юстиції України, Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Антимонопольним комітетом України.

  Крім того, Яценюк наголосив, що Україна звернеться до партнерів з Європейського Союзу, щоб разом провести це розслідування і встановити факт монополізму "Газпрому" не тільки в ЄС, а також в Україні.

  Як повідомлялося раніше, Європейська комісія висунула "Газпрому" офіційні звинувачення у порушенні антимонопольного законодавства ЄС у сфері конкуренції на європейських ринках. Але у "Газпромі" заявили, що дотримуються всіх норм міжнародного права та законодавства у європейських країнах, додавши, що "Газпром" заснований за межами ЄС, тому юрисдикція Євросоюзу на нього нібито не поширюється.

  Теги : Газпром розслідування Кабінет Міністрів антимонопольний комітет
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів