Кабмін "дав добро" на приватизацію понад 300 держпідприємств

  13 Травня, 2015 10:32
  286 об’єктів схвалені на приватизацію, ще для 43-х потрібне рішення Верховної Ради.
  Фото з відкритих джерел

  Кабінет Міністрів України схвалив приватизацію в цьому році Одеського припортового заводу, ряду морських портів, а також держчасток низки енергопостачальних компаній.

  Про це йдеться в постанові Кабміну №271 від 12 травня "Про проведення прозорої та конкурентної приватизації в 2015 році", опублікованій на сайті уряду.

  У переліку також є ряд підприємств, підпорядкованих Міністерству аграрної політики та продовольства: державні вугільні підприємства, концерн "Укрторф", науково-виробниче об`єднання "Електронмаш", "Президент-Готель".

  Всього у списку на приватизацію 286 об`єктів, при цьому ще 43 об`єкти внесені до переліку заборонених до приватизації, для продажу яких необхідне рішення Верховної Ради.

  Згідно з документом, Кабмін доручив Фонду держмайна в 2015 році забезпечити виставлення на продаж зазначених об`єктів через відкритий конкурс за принципом аукціону.

  Як повідомлялось, уряд затвердив список об’єктів для приватизації. Загалом Кабмін у перспективі має намір продати майже всі державні підприємства, залишивши тільки стратегічні та ефективні компанії.

  Теги : Кабінет Міністрів приватизація держпідприємства
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів