Кабмін зареєстрував "Укрзалізницю" у формі ПАТ

  21 Жовтня, 2015 19:28
  Загалом процес реформи залізничної галузі займе кілька років.
  Фото з відкритих джерел

  Кабінет Міністрів зареєстрував публічне акціонерне товариство "Українська залізниця", створене на базі Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця").

  Про це у своєму Facebook повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

  "Тільки що зареєстрували юридичну особу - публічне акціонерне товариство "Українська залізниця", - зазначив міністр.

  Водночас у прес-службі "Укрзалізниці" додали, що сьогодні також відбулось перше засідання правління новоствореного акціонерного товариства. Так, керівництво компанії вирішило звернутися до Мінінфраструктури, щоб ініціювати обрання голови правління "Укрзалізниці". Також ухвалено протягом 10 днів подати заяву до Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку про випуск акцій ПАТ "Українська залізниця".

  Прес-служба компанії додала, що відповідно до держреєстру скорочене найменування акціонерного товариства – ПАТ "Укрзалізниця".

  Як повідомлялось, раніше Пивоварський повністю заперечував подальшу приватизацію залізничної галузі, натомість розповідав, що "Укрзалізниця" проходила процес корпоратизації.

  Він тоді пояснив, що "більше не буде регіональних князівств і королівств, а буде одна єдина публічна акціонерна компанія "Укрзалізниця".

  Загалом, за його словами, для реформування залізничної галузі потрібно внести ряд законодавчих змін, а сам процес реформи займе кілька років.

  Теги : укрзалізниця ПАТ корпоратизація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів