Раді пропонують виключити 374 агропідприємств зі списку об'єктів, що не підлягають приватизації

  4 Травня, 2016 16:55
  Подібний законопроект було зареєстровано у парламенті влітку минулого року.

  Уряд пропонує парламенту виключити 374 агропідприємства зі списку об’єктів, що не підлягають приватизації.

  Відповідний проект закону зареєстровано у Верховній Раді.

  Зазначається, що подібний законопроект було внесено до парламенту 25 серпня минулого року.

  Так, згідно з додатком до законопроекту, з даного списку також пропонується виключити 17 об'єктів транспортної галузі, серед яких ряд морських торговельних портів. Також пропонується виключити "Українське Дунайське пароплавство".

  Зокрема, передбачається виключення зі списку 391 об'єкта, з яких 116 ліквідовано і 78 реорганізовано, а 180 не мають загальнодержавного значення.

  Зокрема, пропонується виключити з переліку Маріупольський державний морський торговельний порт; Бердянський морпорт; Миколаївський морпорт Іллічівський, Одеський, Ренійський, Білгород-Дністровський, Ізмаїльський морпорти, морпорт "Південний", Чорноморське головне морагентство "Інфлот", Південний науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту; Херсонський і Скадовський морські порти.

  Згідно з законопроектом, передбачається зупинка проваджень у справах про банкрутство цих підприємств, введення мораторію на порушення справ про їх банкрутство протягом 3 років. Ці правила не поширюються на підприємства, що ліквідовуються за рішенням власника.

  Теги : Верховна Рада законопроект уряд приватизація держпідприємства Українське Дунайське пароплавство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів