Кабмін планує назвати підвищення ціни на газ "встановленням єдиної ціни"

  8 Червня, 2018 21:54
  Для досягнення згоди з МВФ буде пропонуватися схема встановлення соціальної норми споживання газу за низькою ціною для населення.

  Кабінету міністрів доведеться підвищити ціну на газ для населення для отримання кредиту від Міжнародного валютного фонду.

  Переговори від уряду стосовно зрывняння ціни на газ для населення з ціною на газ для промисловості буде вести глава компанії "Нафтогаз" Андрій Коболєв, передає інформаційне видання Українські новини.

  За інформацією видання, для досягнення згоди з МВФ Коболєв буде пропонувати схему встановлення соціальної норми споживання газу за низькою ціною для населення. Однак раніше саме цей варіант не сподобався Фонду. Причому відповідно до цієї схеми продажей газу для населення буде займатися «Нафтогаз».

  Кабмін планує замінити поняття "підвищення ціни газу" на "встановлення єдиної ціни" для уникнення негативної реакції суспільства.

  Нагадаємо, прем'єр Володимир Гройсман заявив, що вимога Міжнародного валютного фонду про зрівняння цін на газ для населення і промисловості залишається актуальною.

  Теги : Нафтогаз Кабінет Міністрів МВФ ціна на газ Андрій Коболєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів