Іноземні інвестори пояснили, чому не вкладають гроші в Україну

  13 Червня, 2016 15:57
  Основні перешкоди – закритість процесів інвестування, корупція та непродумана інформаційна політика.

  Іноземні інвестори не проти вкладати гроші у бізнес в Україні, навіть попри економічну ситуацію. Однак сама держава діє всупереч інтересам інвесторів.

  Про це під час круглого столу "Інвестиції в Україну. Проблемні питання та перспективи розвитку", заявив генерал-лейтенант СБУ, голова Спілки офіцерів України Олександр Скіпальський.



   

  На думку Скіпальського, основною причиною того, чому іноземні інвестори нехтують українським бізнесом, є небажання держави зробити інвестиції відкритими.

  "Рівень викачування грошей з України стає загрозливим, а корупція стає тотальною", – додав Скіпальський.

  У свою чергу, кандидат юридичних наук Микола Сірий зазначив, що не всі інвестори прагнуть державних гарантій, адже сучасний світ нині більш прихильний до судових гарантій.

  Під час зустрічі гості круглого столу поділились своїм досвідом щодо покращення інвестиційного клімату країни. Зокрема, представник міжнародної компанії "Вега Інтелідженс" (Швейцарія) Марчін Коссек зазначив, що для залучення іноземних інвесторів важливим є фактор інформаційної політики країни.

  "Якщо держава кожні два тижні анонсує, що їй загрожує наступ – то це абсолютно антиінвестиційна політика", – зазначив Коссак.

  Як повідомлялося раніше, з метою залучення інвестиційних коштів Верховна Рада скасувала державну реєстрацію іноземних інвестицій, ухваливши відповідний законопроект.

  Теги : інвестиції Скіпальський інформполітика іноземні інвестори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів