IKEA відкриє перший магазин в Україні

  12 Вересня, 2018 13:26
  Перший магазин відомого бренду відкриється в Києві.

  Шведська компанія IKEA готова відкрити свій перший магазин в Києві. Про це повідомив чинний президент Петро Порошенко в своєму Twitter.

  "Україна довго чекала цієї новини, і за останні роки відбулося багато змін, які зробили відкриття IKEA в нашій державі можливим", – написав Порошенко.

  Він також зазначив, що вихід IKEA на український ринок стане хорошим сигналом для інших світових брендів, що з Україною потрібно мати справу.

  Водночас, народний депутат від БПП Сергій Лещенко на Facebook заявив, що новий магазин IKEA відкриється у другій частині торгового центру Ocean Plaza.

  "Особливість ситуації в тому, що вже побудовано декілька поверхів, але остаточні проект цього "Оушен Молла" ніхто не бачив, і ми спираємося тільки на картинку з презентації. А значить, існує ризик знищення або поглинання одного з архітектурних пам'яток Києва в стилі "бруталізму" – будівлі літаючої тарілки", – зазначив Лещенко.

  Нагадаємо, на кошти комунального підприємства "Київський метрополітен", які знаходяться у всіх касах метрополітену і надходять до них, 7 червня було накладено арешт.

  Теги : Київ сергій лещенко Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів