Хорватські правоохоронці розслідують закупівлю в України винищувачів МіГ-21

  24 Березня, 2016 21:27
  Літаки начебто виявились старшими ніж повідомлялося при купівлі.

  У Хорватії військова поліція розслідує контракт на закупівлю і ремонтні роботи в Україні винищувачів Міг-21, повідомило ВВС.

  Хорватські військові заявляють, що влітку 2013 року Хорватія уклала з українським державним підприємством "Укрспецекспорт" контракт на закупівлю п'яти винищувачів і ремонт ще семи Міг-21. Вартість контракту склала 17 млн євро. Проблема виникла з віком винищувачів, які за заявами хорватів, нібито на п'ять років старші, ніж українці вказали в документах. Також претензії у хорватів до ремонту винищувачів, який начебто був неякісним.

  Чинний президент Хорватії Грабар-Китарович в укладенні контракту звинувачує попередню владу і вимагає розслідувати умови підписання.

  Посол України в Хорватії Олександр Левченко вже зазначив, що Київ буде підтримувати слідство, щоб спростувати всі звинувачення.

  Також Левченко зазначив, що хорватський журналіст, який піддав сумніву умови контракту з "Укрспецекспортом", у 2013 році "лобіював" інтереси румунської компанії Aerostar, яка була суперником українців на отримання контракту.

  Теги : контракт ремонт посол авіація Укрспецекспорт Хорватія літаки
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів