Гройсман узаконив службу-прокладку в "оборонці"

  12 Жовтня, 2017 16:08
  Уряд увів в оборонну програму посередника, який зароблятиме мільйони на контрактах.

  Кабінет міністрів узаконив посередника – службу замовника, через яку проходитимуть кошти оборонним підприємствам, пише "Українська правда".

  Як зазначається, п’ятирічна "Програма розвитку оборонно-промислового комплексу", затверджена в травні, передбачає виділення на реалізацію 15 критичних напрямків 30 мільярдів гривень.

  Тоді й було змінено схему одержання держкоштів: раніше гроші від Мінекономіки оборонні заводи отримували напряму, тепер - через службу-посередника, який отримуватиме 2,5% з потоків. Мова може йти про 750 мільйонів гривень посередницьких комісій. У власності служби відтепер будуть товари та обладнання, які закуповуватимуть оборонні підприємства.

  Здійснення функцій замовника для Програми розвитку ОПК уповноважено держпідприємство "УНТВЦКЗІ-Український центр "Безпека". Незадовго до цього на підприємстві з'явився новий очільник – Владислав Глазунов, який працював у "Оборонних технологіях".

  "Безпека" – невелике підприємство, яке співпрацює лише з університетом ім. Т.Шевченка та Державним університетом телекомунікацій. Фінансове становище підприємства останніми роками було плачевним, та майбутні численні контракти суттєво змінять картину.

  Видання зазначає, що відповідальним за розробку Програми розвитку ОПК був і залишається заступник міністра МЕРТ Юрій Бровченко. Свою посаду в Мінекономрозвитку він отримав за підтримки команди Порошенка. Але нині замміністра знайшов спільну мову "Народним фронтом", главою МЕРТ Степаном Кубівим та прем'єром Володимиром Гройсманом.

  Теги : Гройсман оборонний бюджет Кабмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів