Гройсман тішиться результатом України у рейтингу бізнес-клімату

  2 Сiчня, 2018 12:06
  FT визнало країну першою із поліпшення ділового клімату, перелічивши низку проблем, які заважають залучати міжнародні інвестиції.

  Видання Financial Times помістило Україну на перше місце серед пострадянських країн у рейтингу щодо поліпшення ділового клімату.

  Про це написав прем'єр Володимир Гройсман у соцмережі Facebook.

  Очільник уряду вважає хорошою новиною факт того, що на думку видання показники темпу розвитку нашої держави виявилися кращими.

  Водночас, Financial Times вважає, що "вражаючі результати" значною мірою пов'язані із низькою початковою точкою відліку країни. Також видання вказує на поліпшення бізнес-клімату попри побоювання щодо верховенства закону та олігархічного впливу на економічну і політичну сфери.

  Творці рейтингу наголошують, що результати добре позначаться на діловому іміджі, та не зможуть приховати основні проблеми, з якими Україна стикається під час залучення міжнародних інвестицій.

  Як зазначається, з 2010 по 2017 рік Україна продемонструвала зростання на 24,21 пункти (з 39,69 до 63,9). Країна обігнала Узбекистан та Білорусь. Росія у рейтингу країн щодо поліпшення ділового іміджу - на п'ятому місці.

  Нагадаємо, раніше Гройсман передбачив зростання вітчизняної економіки в 2018 році.

  Теги : Гройсман рейтинг Financial Times бізнес-клімат
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів