Гройсман скасував реформу податкової служби на догоду главі ДФС

  11 Сiчня, 2018 18:18
  Тимчасовий очільник ДФС виступав проти ініціативи Мінфіну щодо реформування відомства.

  Уряд скасував постанови про реформування органів податкового й митного контролю, а також територіальних органів Держфіскальної служби.

  Таке рішення Кабмін прийняв на своєму засіданні, передає кореспондент UA1.

  Як зазначається, йдеться про постанови від 29 березня і 19 липня 2017 року.

  Окрім того, Кабмін скасував ще низку своїх постанов: зокрема, створення Ради з питань стратегічного розвитку і два акти щодо зміни цільового призначення земельних ділянок.

  Нагадаємо, урядову постанову № 237 від 29 березня щодо реформування деяких терорганів Держфіскальної служби, яке ініціював Мінфін і проти якого виступив нинішній глава ДФС, 12 квітня було оприлюднено на офіційному сайті Кабміну, однак потім постанова з нього зникла.

  Документ передбачав створення двох нових юросіб - Міжрегіональної митниці та Міжрегіонального головного управління Держфіскальної служби. Обласні митниці й Енергетична митниця мали реорганізуватися шляхом приєднання до Міжрегіональної митниці. Об'єднані державні фіскальні інспекції мали приєднатися до головних обласних управлінь ДФС, а останні спільно з Офісом великих платників податків приєднатися до Міжрегіонального головного управління Держфіскальної служби.

  Невдовзі тимчасовий глава ДФС Мирослав Продан надіслав листа Гройсману з критикою такої реорганізації, назвавши її неможливою. Проти документу виступили також голова і члени профільного податкового парламентського комітету.

  Водночас, на думку Мінфіну, постанова є законною та здійсненною, а опір пов'язаний з неготовністю проводити реальне реформування в ДФС.

  Теги : реформа Державна фіскальна служба Кабмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів