Гройсман розкритикував ухвалені міськрадами мораторії на підвищення тарифів

  18 Липня, 2016 19:27
  Різницю в цінах на місцях необхідно буде компенсувати з місцевих бюджетів.

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав "безперспективними" рішення місцевих рад стосовно мораторію на підвищення тарифів.

  Про це він заявив під час спеціальної наради в уряді за участю мерів великих міст, передає кореспондент UA1.   

  "Кожен із вас, якщо є така можливість, може користуватись газотранспортною системою та закуповувати газ там, де ви вважаєте за потрібне. Ми маємо ціну на європейському хабі. Ми цей газ закуповуємо по контракту та доставляємо його в Україну. Далі комунальні підприємства роблять розрахунки комунальних тарифів", – наголосив Гройсман.

  Між тим,  очільник уряду зазначив, що міські голови можуть не подавати розрахунків і залишити ту ціну на газ, яку вважають доцільною, однак різницю в цінах вони змушені будуть компенсувати  зі своїх  власних бюджетів.

  "Але за декілька років, я думаю, ви будете на межі банкрутства. Тому що неможливо продавати те, що коштує одну гривню, за двадцять копійок. Хтось має все рівно компенсувати вісімдесят відсотків", – зазначив прем’єр-міністр.

  За його словами, різницю в цінах можна компенсувати з місцевих бюджетів, однак кошти доведеться забирати з проектів модернізації, з дитячих садків, шкіл, закладів охорони здоров'я. Очільник уряду вважає такий політичний вибір абсолютно безперспективним.

  Раніше  наміри ввести мораторій на підвищення тарифів висловили влади Дніпра, Одеси,  Львова та Житомира.

  Зокрема Сергій Сухомлин, міський голова Житомира, де зазначений мораторій наразі ще не введено в дію, зауважив з цього приводу таке:

  "Те рішення, за яке проголосував депутатський корпус, – це було звернення Кабінету міністрів з приводу перегляду тарифів. На даний момент, це рішення ще не виписане. Оскільки це було більше емоційне звернення. Будемо збирати депутатів, проводити роботи та пояснювати до чого це призводить", – сказав Сухомлин.   

  Нагадаємо,  Київрада  ввела мораторій  на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в Києві з 1 липня.
  Теги : міськрада мораторій тарифи жкг підвищення Володимир Гройсман сергій сухомлин
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів