Гривня може значно обвалитися до кінця січня – Concorde Capital

  9 Сiчня, 2019 17:41
  У компанії зазначають, що фактор виборів, що наближаються, також буде впливати на ситуацію, посилюючи невизначеність на ринку.

  Інвестиційна компанія Concorde Capital прогнозує девальвацію курсу гривні до рівня 29-29,5 UAH/USD на кінець січня поточного року.

  Про це повідомила аналітик компанії Євгенія Ахтирко, передають Українські Новини.

  "Швидше за все, девальвація гривні, яку ми спостерігаємо зараз, – це запізніла реакція ринку. Відбувається те, що ми очікували побачити в четвертому кварталі, а саме зростання курсу. Можливо, що в січні ми все ж побачимо той курс, який очікували побачити наприкінці минулого року – 29,0-29,5 UAH/USD", – сказала вона.

  За її даними, якщо дивитися на досвід попередніх років, то в лютому-березні напруженість на валютному ринку починає зменшуватися.

  "Зазвичай на початку року торговельний дефіцит скорочувався порівняно з четвертим кварталом попереднього року, і це призводило до полегшення ситуації на валютному ринку. Поки ж можна сказати, що наприкінці минулого року ми спостерігали дещо аномальну картину на валютному ринку, яка не вписувалася в очікування, тому через порушення сезонності зараз складно припускати, коли закінчиться одна фаза й почнеться наступна", – додала експерт.

  Крім того, з її слів, фактор виборів, що наближаються, також буде впливати на ситуацію, посилюючи невизначеність на ринку.

  "Тому можна очікувати більш високу волатильність загалом", – підсумувала Ахтирко.

  Нагадаємо, раніше у Міністерстві фінансів України заявляли, що у 2019 році ВВП зросте щонайменше на 3%.

  Теги : долар девальвація гривня
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів