ГПУ відібрала у росіян "Запорізький алюмінієвий комбінат"

  29 Вересня, 2016 16:53
  Суд задовольнив позов Генпрокуратури щодо невиконання інвесторами умов договору купівлі-продажу.

  Вищий господарський суд повернув ВАТ "Запорізький алюмінієвий комбінат" у власність держави, задовольнивши позов Генеральної прокуратури до російських інвесторів.

  Про це повідомляє прес-центр ГПУ.

  Зазначається, що в лютому 2001 року між Фондом держмайна і ЗАТ "АвтоВАЗ-Інвест" (Росія) було укладено договір купівлі-продажу пакета акцій комбінату. Однією з умов було обов'язкове погашення покупцем боргів приватизованого підприємства, а саме, довгострокових зобов'язань товариства перед Державним експортно-імпортним банком за кредитом на понад 75 млн доларів.

  Однак, покупці контрольного пакета акцій "АвтоВАЗ-Інвест" і кіпрська компанія VELBAY HOLDINGS LIMITED уникали виконання цієї умови.

  У цьому зв'язку Генеральна прокуратура звернулась до суду. При цьому, російські компанії подали апеляцію з вимогою переглянути рішення госпсуду Києва за нововиявленими обставинами.

  Проте Вищий господарський суд залишив у силі рішення судів про розірвання договорів купівлі-продажу 68,01% акцій "Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату" вартістю понад 380 млн грн.

  Теги : ГПУ суд Запорізький алюмінієвий комбінат російські інвестори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів