ГПУ розслідує мільярдні розкрадання у Приватбанку

  8 Серпня, 2016 12:33
  Службових осіб фінустанови підозрюють у заволодінні 19 млрд гривень рефінансування Нацбанку.

  Слідчі Генеральної прокуратури розслідують справу про розкрадання менеджерами "Приватбанку" коштів Національного банку України, виділених на рефінансування.

  Як зазначається в ухвалі Печерського райсуду Києва від 29 липня цього року, відповідне кримінальне провадження було зареєстровано ГПУ ще 13 листопада 2014 року.

  Слідством встановлено, що посадовці "Приватбанку" шляхом зловживання своїм службовим становищем упродовж 2014 року заволоділи зазначеними коштами НБУ.

  Зокрема, службові особи "Приватбанку" видали 42 підконтрольним підприємствам кредити в розмірі від 18 до 73 млн доларів під заставу майнових прав на товар.

  Ці підприємства уклали сумнівні угоди, здійснивши 100% передоплату і перерахувавши кошти на рахунки нерезидентів начебто з метою отримання товарів. Однак товари так і не були поставлені, а гроші не повернуті.

  Печерський райсуд Києва виніс одразу чотири визначення у зазначеному кримінальному провадженні про арешт рахунків у банківській установі PrivatBank Cyprus Branch.

  Своєю чергою, у прес-службі "Приватбанку", реагуючи на інформацію про виведення рефінансування НБУ, заявили, що вона не відповідає дійсності.

  Як стверджується, відповідно до вимог НБУ, ці 19 млрд гривень були використані тільки для покриття відтоків коштів фізичних осіб.

  Теги : ГПУ Приватбанк розкрадання
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів