ГПУ перевірить сумнівний тендер "Укргазвидобування"

  22 Квiтня, 2016 11:54
  Слідчі зацікавилися тендером, який виграла Moston Properties Limited.

  Генпрокуратура розслідує тендер "Укргазвидобування" щодо закупівлі обладнання для буріння з використанням гнучких труб (колтюбінга).

  Про це пишуть ЗМІ, посилаючись на прес-службу ГПУ.

  Зазначається, що підприємство в травні минулого року замовило в офшорної компанії Moston Properties Limited колтюбингове обладнання.

  Згідно з висновками службового розслідування, попередні керівники на дискримінаційних умовах провели конкурсні торги з метою придбання товару саме в конкретної іноземної компанії і свідомо уклали з нею на невигідних умовах контракт про надання обладнання без шасі, що не відповідає технічним нормам.

  Устаткування компанія отримала, однак його так і не було введено в експлуатацію у зв'язку з невиконанням Moston Properties умов контракту щодо надання послуг з монтажу, а також проведення інструктажу персоналу.

  Іноземній компанії було сплачено 60 млн гривень - половину вартості за надане устаткування.

  Зараз Moston Properties через суд блокує постачання колтюбингового обладнання для "Укргазвидобування" з боку фірми Fidmash (Білорусь/США). Компанія стверджує, що її не допустили до участі в другому етапі конкурсу і зараз доводить це в апеляційному суді.

  Теги : генпрокуратура Укргазвидобування держзакупівлі
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів