Глава "Укргазвидобування" виявився найбагатшим посадовцем країни

  25 Сiчня, 2016 17:41
  Його офіційна зарплата наближається до мільйона гривень.
  Олег Прохоренко
  Фото з відкритих джерел
  Олег Прохоренко

  Виявилось, що голова правління "ПАТ Укргазвидобування" Олег Прохоренко отримує майже мільйон гривень заробітної плати в місяць.

  Про це на Погоджувальній раді повідомив голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко, оприлюднивши відповідні документи.

  30 грудня 2015 року Прохоренку встановлено оклад у розмірі 398 тис. грн. Крім цього, згідно з колективним договором, йому нараховується щомісячна премія 75%, надбавка за інтенсивність праці 50%, надбавка за роботу з секретними документами 15%. Разом виходить 955 320 тис. грн на місяць.

  До того ж, на підставі галузевої угоди, і ґрунтуючись на розмірі власного окладу, Прохоренко встановив, що директори філій УГВ отримують 65% від його нового окладу.

  Москаленко вважає, що така ситуація стала можливою у зв'язку з тим, що 5 грудня 2015 року Постановою Кабміну підприємства паливно-енергетичного комплексу були передані у підпорядкування міністерства економіки.

  Для порівняння він нагадав, що у президента України посадовий оклад в 2016 році склав 11 тис. грн, у прем’єр-міністра – 8 тис. грн, у міністрів – по 7,5 тис. грн.

  Теги : зарплата Укргазвидобування Олег Прохоренко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів