Глава НБУ виступає за початок переговорів про нову програму з МВФ

  11 Червня, 2019 17:40
  У Нацбанку мають намір затвердити до кінця року нову стратегію реформування фінансового сектора України на 2020-2025 роки.

  Глава Національного банку України (НБУ) Яків Смолій вважає за необхідне продовжити реалізацію Україною зобов'язань за програмою Міжнародного валютного фонду (МВФ) і почати переговори щодо нової програми вже в цьому році.

  Таку заяву Смолій зробив під час недавньої зустрічі з головним економістом Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Сергієм Гурієвим, повідомляється на Facebook-сторінці НБУ.

  Зазначається, що на зустрічі обговорювалася поточна ситуація в економіці України та на фінансовому ринку. Зокрема, обговорили перспективи обслуговування зовнішнього боргу України, процес підготовки до входження міжнародних фінансових організацій у капітал державних банків, потенційну участь у цьому ЄБРР, а також розвиток електронних платежів.

  Смолій нагадав про наміри центрального банку розробити і затвердити до кінця року нову стратегію реформування фінансового сектора України на 2020-2025 роки, робота над якою вже ведеться.

  Нагадаємо, в НБУ заявили, що в разі оптимістичного сценарію, Україна отримає новий транш МВФ до кінця року.

  Теги : МВФ нбу Яків Смолій
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів