Глава МВС розкрив схему крадіжки вугілля в Україні

  23 Квiтня, 2015 17:49
  Сина голови Донецької ОДА підозрюють у незаконній торгівлі вугіллям з окупованого Донбасу.

  Сьогодні була припинена діяльність злочинної групи під керівництвом Олексія Близнюка - сина колишнього міністра ЖКГ і голови Донецької ОДА Анатолія Близнюка.

  Про це повідомив міністр МВС України Арсен Аваков у своєму Facebook.

  За словами міністра, Олексій Близнюк підозрюється в нелегальній торгівлі вугіллям з окупованих територій Донецької та Луганської областей та фінансуванні терористів за виручені гроші.

  Вугілля оформлялось як власність приватних фірм. Його продавали різним підприємствам, зокрема "Краматорськтеплоенерго", яке отримує кошти на вироблення електроенергії від державного підприємства "Енергоринок".

  Керівники фірм вже допитані і дали свідчення, що зареєстрували і стали директорами за матеріальну винагороду, і не мають ніякого відношення до фінансово-господарської діяльності цих підприємств.

  Під час слідства було проведено 20 обшуків в Києві, Житомирській, Полтавській, Сумській, Донецькій областях.

  Було вилучено близько 200 тисяч доларів, близько 12 мільйонів гривень, десятки банківських карток. Окрім того, десятки мобільних телефонів, сім-карти українських і російських операторів, документи на оренду і ключі від банківських сейфів, документи та печатки офшорних кампаній, більше 6 одиниць вогнепальної зброї та 830 набоїв.

  Теги : МВС вугілля Арсен Аваков слідство Близнюк
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів