"Газпром" пропонує "Нафтогазу" новий контракт щодо поставок газу на Донбас

  22 Квiтня, 2015 15:08
  Російський газовий монополіст заявляє, що борг "Нафтогазу" за поставки газу на неконтрольовані Україною території становить 174,2 млн доларів.
  yamburg-dobycha.gazprom.ru

  "Газпром" пропонує "Нафтогазу" укласти окремий контракт щодо поставок газу на Донбас. Про це йдеться в повідомленні "Газпрому", пишуть "Українські новини".

  За словами глави російського монополіста Олексія Міллера, на даний момент існує єдине проблемне питання у відносинах з Україною, воно пов'язане саме з поставками газу в цей регіон.

  Як повідомляється, з початку року, станом на 21 квітня, "Газпром" направив споживачам Донбасу 554,6 млн кубометрів газу. Сума заборгованості "Нафтогазу" щодо цих поставок досягла $174,2 млн. Міллер вважає, що це питання має стати предметом спеціальних переговорів.

  Глава "Газпрому" також повідомив, що всі спірні питання, за винятком заборгованості за газ, поставлений "Нафтогазу" минулого року, вирішені. Поточні поставки газу регулюються виключно чинним контрактом від 2009-го року.

  Нагадаємо, 1 квітня "Нафтогаз" і "Газпром" домовилися про постачання газу за ціною 247 доларів за тисячу кубометрів у другому кварталі.

  На цей період, згідно з домовленостями, не застосовується принцип "бери або плати", а поставки газу здійснюються за передоплатою.

  Теги : Нафтогаз Газпром контракт борг
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів