Фонд держмайна назвав дату продажу "Центренерго"

  26 Жовтня, 2018 22:39
  Стартова ціна державного пакету акцій становить майже 6 млрд гривень.

  Конкурс з продажу державного пакета акцій компанії "Центренерго" офіційно стартує 29 жовтня, 13 грудня відбудеться аукціон. Відповідне рішення прийняла Комісія з продажу "Центренерго", повідомили у прес-службі Фонду державного майна України.

  У понеділок, 29 жовтня, у додатку до офіційного видання Фонду – газеті "Відомості приватизації" – буде опубліковане інформаційне повідомлення про проведення конкурсу з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону.

  В інвестора є 45 днів на ознайомлення з роботою і фінансовими показниками підприємства та на підготовку всіх необхідних документів.

  Згідно з розпорядженням Кабміну, пакет складається з 289,2 млн акцій, що становить 78,2% статутного капіталу товариства номінальною вартістю 375,9 млн гривень, його початкова ціна становить 5,9 млрд гривень.

  Фонд державного майна повинен припинити конкурс, якщо для участі буде подано заяви менш як двох учасників.

  Нагадаємо, бізнесмен Віталій Кропачов, який є неофіційним "смотрящим" за вугільною галуззю від народного депутата "Блоку Петра Порошенка" Ігоря Кононенка, має плани щодо приватизації державної енергогенеруючої компанії "Центренерго".

  Теги : Фонд держмайна центренерго
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів