Фірташ залишився без Вільногірського комбінату – рішення суду

  2 Червня, 2015 13:56
  Суд відмовив компанії Фірташа у продовженні оренди Вільногірського ГМК: підприємству не вдалось оскаржити попередні судові рішення.
  Фото з відкритих джерел

  Вищий господарський суд України не дозволив компанії "Юкрейніан Кемікал Продактс", яку пов’язують із Дмитром Фірташем, продовжити оренду Вільногірського державного гірничо-металургійного комбінату.

  Як повідомили в прес-службі ГПУ, таким чином прокуратура запобігла незаконній передачі цілісного майнового комплексу Вільногірського ГМК вартістю понад 430 млн грн.

  У Генпрокуратурі зазначили, що Фонд держмайна ще в 2004 році передав вищезазначеному підприємству (попередня назва – ЗАТ "Кримський титан") Вільногірський комбінат в оренду. Однак по завершенні строку договору оренди ФДМУ відмовився продовжувати його дію, бо держава захотіла самостійно використовувати своє майно.

  На це ПрАТ "Юкрейніан Кемікал Продактс" відповіло позовом до суду, намагаючись зобов’язати Фонд держмайна передати це майно комерційній структурі на новий строк.

  Однак держава не відмовлялася від свого права власності, а лише надала майно вказаному підприємству в тимчасове користування. У зв’язку з цим, суди першої та апеляційної інстанцій відмовили в задоволенні позову товариства. Ці судові рішення підприємство знову ж таки оскаржило.

  Проте, 28 травня цього року суд касаційної інстанції погодився з доводами прокурора ГПУ та відмовив у задоволенні касаційної скарги господарюючого суб’єкта, а судові рішення залишив без змін.

  Теги : Фірташ суд Вільногірський ГМК оренда
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів