Фірташ отримав ексклюзивне право на марку "Ukraine Tomorrow"

  14 Сiчня, 2016 10:26
  Реєстрація буде дійсною до 2025 року в 27 країнах Євросоюзу.
  Дмитро Фірташ
  Фото: відкриті джерела
  Дмитро Фірташ

  Український бізнесмен Дмитро Фірташ офіційно зареєстрував в 27 країнах Євросоюзу торгову марку Ukraine Tomorrow, з приводу чого виникла суперечка з главою Мінінформполітики Юрієм Стецем.

  Про це повідомляють ЗМІ.

  Зазначається, що Group DF бізнесмена завершила реєстрацію знаків товарів та послуг (ТМ) "Ukraine Morgen", "Ukraine Tomorrow" і "Україна Завтра" в Office for Harmonization in the Internal Market.

  Таким чином, Group DF отримала ексклюзивне право на бренд в 8 класах Міжнародної класифікації товарів та послуг. Реєстрація буде дійсною до 2025 року.

  У Групі зазначають, що словосполучення Ukraine Tomorrow з 2014 року використовували в публічних заходах, після чого подали документи для реєстрації даного бренду.

  Нагадаємо, на початку минулого року в Україні анонсували створення телеканалу іномовлення Ukraine Tomorrow. А вже влітку міністр інформполітики Юрій Стець повідомив, що виникли складнощі з назвою нового каналу.

  За його словами, після того як в Україні півроку заявляли про наміри створити канал іномовлення Ukraine Tomorrow, компанія Дмитра Фірташа вирішила закріпити за собою патент цієї назви всіма мовами світу.

  Теги : Фірташ Ukraine Tomorrow бренд торгова марка патент
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів