Фірташ має у власності історичну станцію метро в Лондоні – ЗМІ

  27 Листопада, 2015 16:08
  Колишню станцію лондонського метро Brompton Road олігарх купив одразу після Євромайдану в Україні.
  Станція метро Brompton Road
  Фото: відкриті джерела
  Станція метро Brompton Road

  Український бізнесмен-олігарх Дмитро Фірташ до свого затримання в Австрії купив у столиці Британії стару станцію метро Brompton Road та нерухомість в самому центрі міста.

  Про це довідались журналісти програми "Схеми".

  Як з'ясувалось, у телефонній книзі абонентів журналісти натрапили на ім’я Лада Фірташ (дружина бізнесмена та директор фонду Firtash Foundation). Насправді ж за вказаною адресою знаходиться підвальне приміщення на вулиці Brompton Square, яке коштує приблизно 1,5 млн фунтів.

  Також ЗМІ виявили, що неподалік від зазначеного місця у листопаді 2012 року Фірташ придбав за 60 млн фунтів стерлінгів п'ятиповерхову новобудову на Cottage Place, 8. Два поверхи будівлі знаходяться під землею.

  Відразу після Євромайдану в Україні, у тому ж сквері олігарх купив історичну будівлю – колишню станцію лондонського метро Brompton Road за 53 млн фунтів стерлінгів. За словами журналістів, вказана сума дорівнює дворічному бюджету українського міста Ужгород.

  Міноборони Великої Британії - про Brompton Road

  За історичний об'єкт Фірташ заплатив Міністерству оборони Британії, на балансі якого в районі Knightsbridge станція метро на лінії Пікаділлі (функціонувала до 1934 року, а в роки Другої світової слугувала бункером).

  Журналісти звернулись до прес-служби Фірташа, аби отримати коментарі щодо покупки українського газового магната та дізнатися про подальшу долю старої станції метро. Однак у прес-центрі відповіли відмовою.

  Нагадаємо, вчора в МВС заявили, що у них немає жодного кримінального провадження проти олігарха Дмитра Фірташа. Таким чином, у разі повернення в Україну, немає підстав для його затримання.

  Раніше повідомлялось, що наступного тижня Фірташ після півторарічного перебування в Австрії приїде в Україну

  Теги : Фірташ нерухомість Лондон Станція метро Brompton Road
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів