Фірма Коломойського через міжнародні суди хоче повернути забрані права на ОПЗ

  15 Червня, 2016 15:12
  "Нортіма" розглядає існуючі судові рішення українських судів як основу для звернення в міжнародні судові інстанції.

  Компанія "Нортіма", яка виграла конкурс з приватизації Одеського припортового заводу у 2009 році, вважає, що є єдиним законним претендентом на його купівлю.

  Про це повідомив директор "Нортіми" Геннадій Подгорнов, повідомляє УНІАН.

  За його словами, повторне виставлення на продаж пакету акцій Одеського припортового, який законно має належати "Нортіма", є спірним і буде оскаржуватися в судах доти, доки не будуть вичерпані всі доступні механізми міжнародно-правового захисту прав компанії.

  Подгорнов наголосив,  що українські суди поки не відновили порушених прав "Нортіми", проте компанія розглядає існуючі судові рішення як основу для звернення в міжнародні судові інстанції, оскільки такі дії є посяганням на викрадене у неї майно.

  "Корупційні дії вищого керівництва України щодо позбавлення "Нортіми" права на 99,567% ОПЗ мають ознаки кримінального злочину", - стверджує Подгорнов.

  Нагадаємо, наприкінці травня Київський апеляційний господарський суд переніс розгляд скарги компанії "Нортіма", афілійованої з групою "Приват" Ігоря Коломойського, щодо визнання дійсною приватизацію Одеського припортового заводу в 2009 році на 18 липня.

  Як відомо, 18 травня уряд затвердив умови приватизації Одеського припортового заводу зі стартовою ціною 521 млн доларів.

  Теги : Коломойський приватизація ОПЗ Міжнародні судові інстанції Нортіма
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів